Hello!

Jeżeli kochasz ruch, żyjesz aktywnie lub po prostu od czasu do czasu musisz "rozprostować" kości, to doskonale trafiłaś. W naszych ubraniach szybko odkryjesz, ze komfort, jakość, funkcjonalność i kolor mogą cudownie współgrać.

W Lulu Sport stawiamy na połączenie technologii z modą. Dbamy o to aby wszystkie nasze ubrania były wyprodukowane z zaawansowanych technologicznie materiałów, wspomagających Twoje ciało podczas ćwiczeń. Używamy płaskich szwów aby nic nie rozpraszało Cię w czasie treningu. Ale nie zapominamy o tym, że chcesz dobrze wyglądać, dlatego w naszych kolekcjach starannie dobieramy wzory i kolory opierając się o najnowsze modowe tendencje.

Naszą misją jest tworzenie takich ubrań, dzięki którym będziesz chciała częściej pokazywać się na zajęciach sportowych, biegać lub chodzić na siłownię, które poprawią Ci nastrój, wygonią w ciepłe dni na spacer i sprawią, że będziesz czuła się jak najpiękniejsza kobieta na świecie (cudownie w swojej własnej skórze bez względu na wiek, wzrost czy wagę).

Wszystkie nasze produkty są przetestowane na ludziach.

Koncepcja

Bądź na bieżąco